מחלקת עצמאים ותשושים בפתח תקווה

בית האבות נוה שלו הנמצא בפיקוח משרד הבריאות והרווחה, מציע עבור יקירכם שפע של אפשרויות כדי שיוכלו ליהנות מחיי חברה עשירים, מלאים ומגוונים. לצורך הרגשת שייכות בביתם החדש, הדיירים שלנו משולבים במחלקה המתאימה להם ביותר וכך חוויית השהות נעימה ואיכותית עבורם.

דיור תומך לגיל השלישי

אם הנכם מחפשים מחלקת עצמאים או מחלקה לתשושים בפתח תקווה שתעניק לבני משפחותיכם את הבית החם שהם כה זקוקים לו, אנו נשמח לקבלם ולהעניק להם סביבה דואגת, מחבקת ומהנה.

אנחנו מספקים דיור תומך בבית אבות לאוכלוסייה מבוגרת המוגדרת באופן הבא:

  • עצמאיים – קשישים המתפקדים באופן עצמאי ואינם זקוקים לסיוע כלשהו בפעולות היום יום.
  • תשושי גוף – קשישים עם יכולת תפקודית אשר הדרדרה אך לא מוגדרים כמצב סיעודי.

בזכות ניסיון של 35 שנה בתחום הגריאטריה, אנו מבינים את צרכיהם של בני הגיל השלישי ויודעים כיצד ניתן לשפר את רמת חייהם. משום כך אנו שמים דגש על רמת החיים של הדיירים בביתנו, ולא מתפשרים על הדברים המהותיים עבורם.

אנו מספקים חיי תרבות מלאים ושלל פעילויות מעשירות יחד עם קשישים אחרים בני גילם. אנו מאמינים כי התמיכה איננה צריכה להיות רק עבור הדיירים הקשישים, אלא גם כלפי בני המשפחה הדואגים – ולכן אנו נשתף אתכם באופן בכל שלב בתהליך.

מיקום שקט ופסטורלי בלב העיר פתח תקווה

ההחלטה בבחירת אזור המגורים עבור כל אחד מתמקדת לרוב באזור ובשכונה, כאשר הרצון הוא למצוא פינה שקטה בלב עיר איכותית ומרכזית בארץ. בית האבות שלנו ממוקם בשכונה שקטה ונעימה בפתח תקווה, כך שלצד נוף פסטורלי ואווירת כפר – הדיירים יוכלו ליהנות גם מנגישות נוחה למקומות מרכזיים הנמצאים בעיר.

חדרים משופצים ומאובזרים

כדי להעצים את תחושת הביתיות עבור כל דייר, החדרים בבית האבות מעוצבים באופן שיעניקו תחושה נעימה ומזמינה. כל חדר מאובזר בציוד הבסיסי וההכרחי למגורים איכותיים כמו שירותים ומקלחת צמודים, מטבחון, מיטה נוחה, ארון לאחסון פירטים אישיים ושידה אישית בה הדיירים יוכלו להציב תמונות וחפצים אישיים שהביאו עימם מהבית.

צוות איכותי ומקצועי

הצוות שלנו בבית האבות כולל אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים כמו עובדת סוציאלית, פיזותרפיסט, דיאטנית קלינית, רוקחת, אחים בכירים ומוסמכים, רכזת תרבות וצוותי תפעול נוספים. 

הצוות המסור שלנו עושה כל שביכולתו כדי להעניק לדיירים הרגשה ביתית ונמצא לצידם בכל שעה משעות היום, בנוסף למתן מענה רפואי והשגחה צמודה מסביב לשעון מצד הצוות הרפואי בבית האבות.

פעילויות חברתיות ותרבותיות 

אנו מבינים את הרצון של קשישים עצמאיים בהעשרת חיי החברה שלהם, במיוחד בגיל זה שאפשרויות הבילוי הפכו להיות מעט יותר מצומצמות. לכן שילבנו בסדר היום של דיירנו מגוון פעילויות חברתיות המשתנות מדי יום כמו ערבי שירה, טיולים מאורגנים מחוץ לבית האבות, חוגים וסדנאות יצירתיות ועוד שפע של פעילויות נוספות שיעשירו את חיי התרבות שלהם.

מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

אמיר גדות
שינוי גודל גופנים
ניגודיות