מחלקה סיעודית

אם אתם מחפשים בית אבות סיעודי – נוה שלו הוא הכתובת עבורכם.

אם אתם מחפשים בתי אבות סיעודיים במרכז עם מספר מחלקות, ביניהן גם המחלקה הסיעודית, הגעתם למקום הנכון.

המחלקה הסיעודית בבתי אבות סיעודיים היא למעשה שילוב של בית אבות סיעודי ושל בית חולים סיעודי, המיועדת לקשישים או חולים המוגדרים כסיעודיים ונזקקים לטיפול סיעודי בבית אבות או השגחה ומעקב רפואי לתקופה ממושכת.

אם יקירכם הפך להיות “סיעודי”, הוא יזכה בנוה שלו לבית איכותי ולטיפול אישי ומקצועי, המותאם לצרכים ולרצונות שלו ושל בני משפחתו.

בתי אבות סיעודיים במרכז – טיפול מתקדם ומסור

צוות המחלקה הסיעודית המיומן של בית האבות נוה שלו, בונה תכנית טיפול סיעודי בבית אבות אישית לכל דייר סיעודי על פי צרכיו ובעזרת ציוד מתקדם המושתת על טכנולוגיות רפואיות חדישות, המותאמות לצרכיו הסיעודיים של הדייר, מעניק צוות המחלקה טיפול סיעודי בבית אבות, מקצועי והיעיל ביותר לדיירי בית האבות. 

בנוסף, צוות המחלקה מעניק לדיירים מערך הפעלה הכולל: ריפוי בעיסוק, מוסיקה והופעות זמרים, חוגי יצירה, חוגי מלאכה, חוגי תנועה, וטיפולים בעזרת בעלי חיים. 

בית אבות סיעודי במרכז: תנאים מעולים ומותאמים לדיירי המחלקה

המחלקה הסיעודית בנוה שלו מותאמת לאפשר לכל דייר ודייר, את הטיפול האיכותי, המקצועי והטוב ביותר. המחלקה ממוקמת בקומה נפרדת מיתר המחלקות.

כל חדר במחלקה מרווח וממוזג כך שניתן להתאים את הטמפרטורה על פי הצורך.

לכל חדר במחלקה יש שירותים ומקלחת, ארונות אחסון לחפצים אישיים כגון ארון בגדים ושידה. במחלקה פועל לרווחת דיירי המחלקה, חדר אוכל מרווח שמציע תפריט עשיר ומגוון.

כמו כן, במחלקה קיימת תחנת אחיות, ומרפסת מקורה עבור הדיירים.

מחלקת טיפול סיעודי בבית אבות עברה לאחרונה שיפוץ יסודי במטרה לשפר את איכות חייהם של הדיירים. להבדיל מכל בתי אבות סיעודיים במרכז, נוה שלו מציע מחלקה מיוחדת לדיירים סיעודיים, המרותקים לכיסא גלגלים.

חוץ מבתי אבות סיעודיים במרכז – קראו עוד גם על:

התמיכה שלנו היא לא רק בדייר, אלא גם בבני משפחתו, על מנת לשתף אותם בתהליך, להיות עבורם אוזן קשבת, במטרה להפוך את השהות ליעילה ולנעימה כמה שניתן.
 
אם אתם בחיפוש אחר בית אבות במרכז, אנו מזמינים אתכם לבוא לנוה שלו ולהתרשם מהמחלקות השונות של בית האבות, לשוחח עם הצוות המטפל, לשאול שאלות ולעלות חששות. 
 
נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם ועבור הקרובים לכם.
 

חשוב לדעת!

הביטוח הלאומי מכיר בחולים סיעודיים לאחר עריכת מבחן הפעולות היומיות(ADL) , מבחן זה בוחן שישה מדדים לגבי יכולתו של האדם להתמודד עם פעולות היום יום:
1. היכולת לקום ולשכב על כיסא/מיטה.
2. היכולת להתלבש ולהתפשט באופן עצמאי. מדד זה בוחן את התמודדותו של הקשיש עם פעולות ההלבשה.
3. רחיצה – היכולת של הקשיש להתרחץ בכוחות עצמו.
4. אוכל ושתייה – היכולת של הקשיש לאכול ולשתות בכוחות עצמו.
5. שליטה על הסוגרים.
6. תנועה – היכולת להתנייד באופן עצמאי ממקום למקום.

חולה סיעודי, יוגדר לרוב כמי שאינו עומד בלפחות בשלושה מבין מדדים אלו. לעיתים, במידה והאדם אינו שולט על הסוגרים ובנוסף אינו מסוגל לבצע פעולה נוספת מבין המדדים הנ”ל, הוא ייחשב גם כן כחולה סיעודי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות