מה מיוחד במחלקה הסעודית של נווה שלו

ההורים שלנו הם העוגן שלנו. בכל פרק זמן בחיים הם היו לצידנו בטוב וברע, תמכו ועודדו ללא לאות ותמיד היו האוזן הקשבת שלנו בכל דבר ועניין. במהלך השנים אנו מתבגרים והופכים להיות אנשים בוגרים ועצמאיים, עם חיים מלאים וגדושים ומשפחה גרעינית קטנה משלנו – וזהו הזמן בו גם ההורים האהובים שלנו מתבגרים בהתאם, וניצני זקנה מתחילים לצוץ להם באורח היומיום שלהם.

כאשר ההורים מגיעים לגיל השלישי בחייהם, זהו השלב בו הכושר הגופני כבר לא כמו שהיה בעבר, לעתים גם הצד המנטלי והנפשי מעט מתעייף והם זקוקים לטיפול והשגחה צמודה – ולכן זהו הזמן האידאלי עבורם ליהנות מגיל הזהב אליו הם הגיעו, ולבלות את שגרת יומם לצד קשישים בני גילם.

המחלקה הסיעודית בנוה שלו

המחלקה הסיעודית בנוה שלו מיועדת לקשישים שהוגדרו סיעודיים, כך שהם זקוקים לתמיכה, טיפול וליווי צמוד לפרק זמן ממושך. התמיכה הסיעודית יכולה להיות חלקית כמו סיוע ברחצה, הלבשה או אכילה ושתייה עצמאית וגם תמיכה מלאה הכוללת בנוסף גם את יכולת התנועתיות הפיזית, וההתניידות ממקום למקום.

בנוה שלו הקשישים הסיעודיים זוכים לליווי ותמיכה מסביב לשעון, יחד עם טיפול אישי ומותאם על פי צרכיו של כל דייר במקום. כל חדר במחלקה הסיעודית מעניק לדייר תחושה ביתית לצד אווירה יוקרתית בסטנדרט מלונאי.

מה מיוחד במחלקה הסעודית של נווה שלו

טיפול רפואי מסביב לשעון

בבית האבות נוה שלו כל דייר סיעודי מקבל תכנית טיפול אישית המותאמת לצרכיו ורצונותיו. הצוות הרפואי במקום מעניק טיפול רפואי צמוד ומקצועי לכל דייר בהתאם למצבו הסיעודי, תוך שימוש בציוד וטכנולוגיות רפואיות חדשניות ומתקדמות ביותר לצורך טיפול רפואי מקיף ואיכותי.

הצוות הרפואי במקום כולל מנהל רפואי המלווה את הדיירים באופן שוטף, ייעוץ רופאה גריאטרית המעניקה טיפול וייעוץ מותאם לכל דייר, טיפול של אחים ואחיות מקצועיים, וצוות מטפלים במהלך כל שעות היממה מכון פיזיותרפיה במידת הצורך ע”פ תכנית טיפול פרטנית ואישית.

חיי חברה עשירים ותוססים

הטיפול והליווי של הקשישים הסיעודיים במחלקה הסיעודית בנוה שלו אינו מסתכם רק בטיפול ותמיכה רפואית, אלא גם בשפע של פעילויות תרבותיות חברתיות לשמירה על חיי חברה מלאים ותוססים של כלל הדיירים במחלקה.

לאחר שנים גדושות בעשייה של המבוגרים שהגיעו לגיל השלישי בחייהם, זהו הזמן עבורם להעביר את מהלך השנים הבאות עם שפע של פעילויות ואירועים מהנים וחווייתיים. בתקופה הזו בחיים זהו צורך חשוב לשמור על שמחה ומורל גבוה, לכן בית האבות נוה שלו מציע לדיירים אפשרויות תעסוקה מגוונות ומיוחדות שימלאו להם הם משך היום, ויעניקו להם חוויות וזיכרונות מרגשים ומהנים.

לצד פעילויות יומיומיות שגרתיות הנערכות על ידי מדריכות תעסוקה מקצועיות ורכזת התרבות, הדיירים יוכלו ליהנות גם ממגוון של אירועים ומסיבות לציון מועדים שונים כמו חגים, שבתות, ימי הולדת, הרצאות, טיפול ע”י בעלי חיים, ערבי שירה וריקודים וגם ימי כיף וחוויות יחד עם המשפחה הקרובה שמגיעה לבקר.

צוות מחלקה מקצועי ומסור

צוות המחלקה הסיעודית בנוה שלו מתאפיין במקצועיות ומסירות רבה ואוהבת עבור הדיירים במחלקה. כל הצוות במקום עובר הכשרות שוטפות ועדכניות להתמקצעות איכותית, וכך להענקת טיפול ותמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המחלקה מונה מספר בעלי תפקידים החיוניים לשמירת איכות חייהם של הדיירים כמו רופאים, אחיות, מטפלים אישיים, פיזיותרפיסטים וגם אנשי מקצוע בתחום הריפוי בעיסוק, עבודה סוציאלית, קלינאית תקשורת, דיאטנית ומדריכות תעסוקה מקצועיות שידאגו למגוון פעילויות איכותיות המלוות במוזיקה, שמחה והרבה מצב רוח טוב.

המחלקה הסיעודית בנוה שלו מעניקה לקשישים הסיעודיים מעטפת טיפולים המותאמת אישית לכל דייר, הכוללת גם תמיכה וליווי צמוד בפן הרפואי וגם בפן החברתי. מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהעניק ליקירכם את הבית החם והאוהב.

גלית הירש עובדיה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות