מחלקה סיעודית בפתח תקווה

כשבן משפחה הופך סיעודי ונזקק מעתה והלאה לליווי ופיקוח צמוד, שינוי אורח חייו הפתאומי עלול להוות מגבלה עבור כל יתר בני המשפחה. במקום שתצטרכו לעצור את חייכם וגם תוכלו להעניק לבן המשפחה שגרת חיים מהנה, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמחלקה הסיעודית של בית האבות שלנו המציע גם מחלקה מיוחדת עבור דיירים סיעודיים הנעזרים בכיסא גלגלים.

אנו מבינים את הצורך של משפחתכם במציאת בית אבות איכותי ונעים בו יקירכם יוכל לשהות בבטחה, ויזכה לשגרה של ימים מלאים ועשירים בעניין ותוכן. לכן אם הנכם מעוניינים בבית אבות הנמצא במיקום מרכזי, בעל אווירה משפחתית ועם מחלקה סיעודית בפתח תקווה, אנו גאים להכריז כי הגעתם אל המקום הנכון.

בית אבות נוה שלו שוכן בפתח תקווה כבר מעל לשלושה עשורים, ומציע בית חם ומחבק לשהות בו באווירה נעימה עם צוות מקצועי ומיומן. בבית האבות שלנו תמצאו מחלקת דיור תומך ומחלקה סיעודית. 

המחלקה הראשונה, מחלקת דיור תומך מיועדת לקשישים עצמאיים ולקשישים הזקוקים לעזרה חלקית  בביצוע פעולות יומיומיות שגרתיות . מחלקה זו מהווה את הפתרון האידיאלי עבור קשישים המעוניינים בחיי חברה מעניינים ועשירים, להתגורר יחד עם אנשים בני גילם וליהנות ממערך הפעלות מגוון ואיכותי שאנו בונים עבורם.

מחלקה סיעודית בפ”ת אצלנו מאפשרת לאנשים במצב סיעודי בדרגות שונות לקבל את טיפול רפואי איכותי המתאים עבורם, זאת תוך מתן מענה מקצועי ומיומן של צוות הרופאים, האחיות והמטפלים בבית האבות, יחס אישי ומשפחתי והשגחה רפואית מלאה 24 שעות ביממה  

מחלקה סיעודית בפ"ת

מחלקה סיעודית בפ”ת בסטנדרט גבוה

לאחרונה מחלקתנו עברה שדרוג המעניק לדיירים שהייה נעימה יותר, כך שהם נהנים מחדרים מרווחים, יפים וממוזגים כמו גם אבזור וציוד הכרחי לשיפור איכות החיים הכוללים מקלחות מותאמות ושירותים צמודים, ארונות אחסון לחפצים אישיים וגם מרפסת מקורה כדי לתפוס רגעי שלווה.

סביבה חברתית והוויה משפחתית

באופן טבעי אדם במצב סיעודי הנמצא בביתו וזקוק לעזרה וליווי כל עת, יעדיף להישאר בבית שלו בכל יום כדי לא לגרום לטרחה עבור הסובבים אותו וגם כדי לא להתאמץ יתר על המידה. בבית האבות שלנו הסיעודיים נהנים מחיי חברה מלאים ותוססים, ובכל יום אנו מגוונים עבורם את הפעילויות במחלקה החל מחוגי פעילות בתנועה ועד ערבי שירה בציבור.

מיקום מרכזי בשכונה שקטה – השילוב המושלם

המחלקה הסיעודית שלנו בבית האבות ממוקמת במזרח פתח תקווה בכניסה לשכונת עמישב בעיר, ליד בית רבקה וכביש 40. הודות למיקום המרכזי, ההגעה אלינו היא קלה,נוחה ונגישה מכל אזור בארץ. 

שכונת עמישב היא שכונה מרכזית בעיר, תחנות האוטובוס שוכנות במרחק של שלוש דקות הליכה או נקודות העצירה של מוניות שירות שמגיעות מתל אביב. המיקום הנגיש והשקט בו בית האבות שוכן מאפשר לכם להגיע בכל עת שתחפצו לביקור יקירכם, ואילו הם יוכלו ליהנות מכל היתרונות של קרבה לאזור ראשי כמו גן עירוני, בית כנסת, קניון ועוד.

הפתרון האידיאלי עבורכם – המענה המושלם ליקירכם 

כל דייר במחלקה סיעודית בפתח תקווה אצלנו מקבל את מעטפת הטיפולים המתאימה לו בהתאמה למצבו, וכל זאת בליווי ותמיכה מלאה של הצוות הרפואי המקצועי והמסור שלנו. כיוון שאנו מבינים את המצב המורכב בו אתם נמצאים, נשמח להעניק גם לכם את התמיכה לה אתם זקוקים ולהיות אוזן קשבת בכל נושא, תהייה וחשש.

מעוניינים לדעת יותר על המחלקה סיעודית בפ”ת? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם. 

דוד לוי
שינוי גודל גופנים
ניגודיות