בית אבות סיעודי פרטי בפתח תקווה

אנשים המגיעים לגיל השלישי בחייהם, נאלצים להתמודד עם אינספור שינויים המתרחשים בחייהם ביניהם פרישה מהעבודה ויציאה לגמלאות, וגם התמודדות עם שינויים במצב הבריאותי העלולים לפגוע בהתנהלות היומיומית. כאשר בעיות אלו משליכות על התפקוד הגופני ו/או המנטלי, מדובר למעשה על מצב סיעודי אליו הקשיש נקלע.

כיוון שהיכולת התפקודית הבסיסית נפגעת, הקשיש איננו מסוגל לבצע פעולות שגרתיות כמו קימה מהמיטה, רחצה, שימוש בשירותים, אכילה ושתייה, לבישת בגדים וגם מטלות משק בית סטנדרטיות הנוגעות אל תחזוקת הבית, הכנת אוכל וכו’. 

במצב כזה בני המשפחה הקרובה מחפשים אחר פתרון איכותי ומתאים, אותו מציע בית אבות סיעודי פרטי בפתח תקווה.

מדוע בית אבות פרטי הוא הפתרון האידיאלי לקשישים סיעודיים?

קשיש המגיע למצב סיעודי המוכר על ידי הביטוח הלאומי, הינו קשיש המוגדר כסובל מבעיה בריאותית שאיננה מאפשרת לו לנהל אורח חיים עצמאי. מצב זה הינו בלתי הפיך, זאת אומרת כי מצבו התפקודי אינו יכול להשתפר במשך הזמן, והוא זקוק לעזרה והשגחה צמודה מסביב לשעון.

בית אבות סיעודי פרטי בפתח תקווה

בית אבות הינו הפתרון הטוב ביותר עבור קשישים סיעודיים, כיוון שהוא משלב את העזרה וההשגחה לה הקשיש זקוק תוך שמירה על רמת חיים איכותית וגבוהה אליה הוא הורגל. בשונה מקשיש סיעודי המחליט לשהות בביתו ולקבל תמיכה והשגחה מבני המשפחה או מטפל צמוד, קשיש סיעודי המתגורר בבית אבות יכול ליהנות בנוסף להשגחה רפואית צמודה גם מחיי חברה מלאים ועשירים וכך למנוע את תחושת הבדידות.

כיצד למצוא בית אבות סיעודי פרטי איכותי?

כדי להבטיח עבור הקשיש ובני משפחתו שקט נפשי והרגשה בטוחה ורגועה, חשוב למצוא בית אבות סיעודי ואיכותי המציע רמת חיים בסטנדרט גבוה. למרות שהצורך הראשוני הוא למצוא בית אבות מקצועי המעניק השגחה סיעודית ומענה רפואי מסביב לשעון, יש להעדיף את המקום שמציע מגוון רחב של אפשרויות שיעצימו את תחושת הביתיות לה הקשיש זקוק.

לכן הבחירה האידיאלית ביותר תהיה בבית אבות המציע מחלקות נפרדות לדייריו, כדי להעניק את היחס והטיפול המתאים ביותר לכל אחד, נוסף על תנאי מגורים איכותיים ברמה יוקרתית הכוללים חדרים מרווחים ומשופצים, ומערך של פעילויות תרבות ופנאי שיתאימו ואף יעלו על איכות החיים אליהם הורגלו בעבר.

הכירו את המחלקה הסיעודית בבית האבות נוה שלו

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממחלקה סיעודית איכותית בנוה שלו, בית אבות סיעודי פרטי בפתח תקווה המציע את פתרון המגורים ההולם ביותר עבור קשישים סיעודיים. הצוות המקצועי כולל צוות רפואי זמין בכל שעה משעות היום, הנעזר בציוד רפואי חדשני הכולל מיטות ואמצעי ניטור מתקדמים וכולל תחנת אחיות מאוישת באופן קבוע כדי להבטיח את המענה המהיר והטוב ביותר לכל דייר במחלקה.

מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

דוד לוי
שינוי גודל גופנים
ניגודיות