החשיבות של בית אבות פרטי ואיכותי עבור אזרחים ותיקים עצמאים ותשושים

אזרחים ותיקים שהגיעו לגיל השלישי לחייהם מעוניינים להעביר את שגרת חייהם באופן איכותי, נוח, בטוח ונעים כדי למצות את איכות חייהם באופן מקסימלי. בשלב זה בחיים כבר לא קיימת עבורם מסגרת קבועה מראש של קריירה או כל תעסוקה אחרת הממלאת את מרבית יומם, ולכן השאיפה המרכזית עבורם היא ליהנות מהחיים עם חיי חברה נעימים ומקום נוח ובטוח להתגורר בו.

מהסיבה הזו בית אבות פרטי ואיכותי יוכל לענות על ציפיות אלו עבור אזרחים ותיקים שהם עצמאים ותשושים, ובמקביל גם לעמוד בציפיות של בני המשפחה האוהבים והדואגים המעוניינים למצוא מסגרת איכותית ומתאימה עבור יקיריהם.

מהי ההגדרה של קשישים עצמאיים ותשושים?

קשישים עצמאים ותשושים הינם אזרחים ותיקים, בני גיל הזהב, שיש להם את היכולת התפקודית לנהל את אורח חייהם באופן עצמאי ללא עזרה ותלות באדם אחר. קשישים עצמאים הינם אנשים מבוגרים בגיל השלישי שאינם סובלים ממגבלה תפקודית כזו או אחרת, ולכן יכולים לתפקד באופן רגיל ועצמאי לחלוטין. 

קשישים תשושים הינם אנשים מבוגרים בגיל השלישי לחייהם המסוגלים גם הם להתנהל באופן עצמאי ביומיום, אך מפאת מגבלה תפקודית קלה הם זקוקים לסיוע קל בתפקוד השגרתי במהלך היום אם לצורך לבישת בגדים, רחצה, אכילה, ניידות ממקום למקום, קימה ושכיבה במיטה ושליטה על הסוגרים.

כיצד בית אבות פרטי ימלא אחר צרכיהם של אזרחים ותיקים?

מכיוון שאזרחים ותיקים אלו מסוגלים לנהל אורח חיים עצמאי, ניתן לומר כי המשותף לקשישים עצמאיים ותשושים הוא הצורך בחיי חברה מלאים ועשירים שימלאו את יומם וחייהם, ובמקביל גם קבלת אוזן קשבת או כתף תומכת בזמנים בהם הינם זקוקים לכך. בית אבות הוא בדיוק הפתרון המתאים עבורם, ובמיוחד אם מדובר על בית אבות פרטי ואיכותי המאופיין במתן יחס מותאם אישית לכל דייר ודייר. לעומת בתי האבות הציבוריים הנמצאים בתפוסה מלאה, ואינם מעניקים לקשיש את חופש הבחירה בדיור המתאים ביותר עבורו, ההרשמה אל בתי אבות פרטיים מתקיימת באופן פרטי ונגיש ומציעה מקום מגורים לטווח ארוך. 

בשונה ממה שנהוג לחשוב, בית אבות אינו נועד רק כדי להעניק שירות סיעודי לדיירים בו – אלא הוא מהווה נקודת מפגש איכותית ונעימה בין אזרחים וותיקים המחפשים פעילויות חברתיות עשירות ומגוונות, אותן הם יוכלו לחלוק עם אזרחים ותיקים אחרים המעוניינים בחיי חברה מלאים.

נוה שלו – בית אבות פרטי ואיכותי בסטנדרט גבוה

מהסיבה הזו קשישים עצמאיים ותשושים שאינם זקוקים להשגחה רפואית, אלא רוצים ליהנות מחברה נעימה, יוכלו למצוא את מבוקשם בבית אבות נוה שלו, שהינו בית אבות בוטיק פרטי המעניק מעטפת שירותים הכוללת שפע פעילויות חברתיות, השגחה וליווי, יחס אישי וכל היבט אחר אותו ניתן לקבל בבית משפחתי חם ומחבק.

בכדי להעניק לכל דייר את התמיכה המתאימה לו, בית האבות נוה שלו פועל בשתי מחלקות נפרדות – מחלקה סיעודית ודיור תומך. מחלקת הדיור התומך מותאמת באופן מושלם לאזרחים ותיקים עצמאים ותשושים, ומציעה להם סביבה חברתית איכותית ונעימה לגור בה.

בבית האבות שלנו מאמינים במתן ליווי ותמיכה אישית לדייר והן לבני משפחתו. לכן אם הנכם מתלבטים ומחפשים אחר בית משפחתי עם סביבה תרבותית נעימה ליקיריהם, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וחשש. מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

דוד לוי
שינוי גודל גופנים
ניגודיות