בית אבות יוקרתי ופרטי בפתח תקווה

מחפשים בית אבות יוקרתי ופרטי בפתח תקווה בו יקירכם יוכלו להרגיש בבית? הגעתם אל המקום הנכון! בית האבות נוה שלו פועל תחת רישיון ופיקוח של משרד הבריאות והרווחה, ומעניק למשפחות רבות את הפתרון האידיאלי למגורים איכותיים ויוקרתיים לבני הגיל השלישי באמצעות סביבת מגורים חמה ודואגת, מחלקות נפרדות, מענה מקצועי וזמין כל העת ותכנון חיי חברה מלאים ועשירים.

סביבת מגורים איכותית לשמירה על רמת החיים

מתוך הבנה כי בן משפחתכם זקוק לפינה חמה וביתית בה הוא יוכל להרגיש בנוח, חשוב לנו להעצים את תחושת הביתיות של כל דייר בבית האבות בכדי להעניק לו סביבת מגורים איכותית, שתאפשר לו לשמור על רמת החיים לה הוא הורגל. 

משום כך אנו מציעים לדיירים מגוון אפשרויות לתנאי מחייה נעימים ושלווים הכוללים גינה מטופחת ופסטורלית, לובי נעים וגדול בו ניתן לארח בני משפחה, חדר אוכל המגיש ארוחות מגוונות וטריות היוצאות ממטבח מקצועי המחזיק בתעודת כשרות, וחדרים מרווחים ומאובזרים בסטנדרט גבוה. 

בית אבות יוקרתי ופרטי בפתח תקווה

מחלקות מותאמות אישית לכל דייר

הדיירים הנמנים עם בית האבות שלנו הינם דיירים עצמאיים ותשושים המנהלים אורח חיים עצמאי  נוסף על קשישים המוגדרים כסיעודיים וזקוקים לסיוע וליווי רפואי/סיעודי צמוד. כדי שנוכל להעניק לכל דייר את איכות החיים הטובה ביותר המותאמת למצבו התפקודי, בית האבות מחולק לשתי מחלקות נפרדות – מחלקת דיור תומך ומחלקה סיעודית. 

מענה מקצועי מסביב לשעון

היתרון המשמעותי של שהייה בבית אבות הינו האפשרות לקבלת מענה מידי ומקצועי על פי צרכיו של הקשיש. הודות לצוות מקצועי ומנוסה בתחום הגריאטריה, אנו מעניקים לכלל הדיירים מענה מותאם אישית בכל שעה בשעות היום ובכך מאפשרים לכל אחד מהם ליהנות מהרגשת ביטחון ותחושת שייכות.

כדי לאפשר מסגרת עצמאית לכל דייר, אנו דואגים להתאים את הצורך האישי למענה הניתן. עבור קשישים עצמאיים אנו ממקסמים את ההווי החברתי לו הם זקוקים, ואילו קשישים סיעודיים נהנים מטיפול והשגחה רפואית צמודה. 

חיי חברה ופעילויות תרבותיות 

מסגרת חברתית היא אחת מהאמצעים המהותיים ביותר עבור קשישים בני הגיל השלישי, ולכן אצלנו בבית האבות נוה שלו הדיירים נהנים ממגוון רחב של פעילויות תרבותיות. לכל מחלקה קיימת תוכנית פעילות חברתית עשירה ומגוונת, באמצעותה כל דייר יוכל לבחור את הפעילות המתאימה לו ביותר.

נוסף על פעילויות פנאי המתקיימות בתוך בית האבות, כמו ערבי שירה בציבור ומשחקי חברה משותפים, אנו מתכננים תוכנית טיולי חוץ בה הדיירים יוכלו לבקר באתרים ומקומות בילוי שונים ברחבי הארץ שיעשירו את יומם.

מעבר אל בית אבות פרטי הוא עניין משמעותי הדורש תמיכה מלאה ואוזן קשבת הן עבור הקשיש והן עבור בני משפחתו. אנו מזמינים אתכם לבקר אצלנו ולהתרשם מאיכות החיים ממנה דיירינו נהנים. מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

יפה גולן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות