איך נראה השבוע של דייר בנוה שלו

בית האבות נוה שלו מציע את הפתרון המושלם לקשישים בגיל השלישי לחייהם המעוניינים בחיי חברה פעילים ועשירים. אם גם אתם מרגישים כי הסבים\הורים היקרים לכם מוצאים עצמם חסרי מעש בביתם בזמן שאתם בעבודה ובשגרת היומיום, אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם משפע הפעילויות שאנו מעניקים לדיירנו ולקבל הצצה חטופה אל שבוע שגרתי בחייו של דייר בנוה שלו.

פעילויות חברתיות לכל מחלקה

כדי שכל דייר ודייר בביתנו ייהנה מפעילות איכותית המותאמת במיוחד עבורו, ביצענו הפרדה מחושבת בין שתי המחלקות הקיימות אצלנו – מחלקה סיעודית ומחלקה לדיור תומך והבראה. 

במחלקה הסיעודית מתגוררים דיירים שמצבם הגופני מוגדר כסיעודי, והם זקוקים לעזרה וליווי רפואי ממושך. יחד עם תוכנית טיפול אישית המותאמת לכל דייר ודייר, אנו מעדכנים בכל שבוע את מערך הפעילות של הדיירים במחלקה כדי שהם ייהנו מפעילות תוססת ונעימה המתאימה למצבם התפקודי.

במחלקת הדיור התומך מתגוררים קשישים עצמאים בנוסף לקשישים שיכולתם התפקודית מוגבלת באופן חלקי וקל, אך הם מסוגלים לתפקד באופן יומיומי באופן עצמאי ללא עזרה וסיוע צמוד. הדיירים במחלקת הדיור התומך זקוקים לפעילויות וסביבה חברתית ומכאן נובע הצורך והרצון שלהם לשהות בדיור מוגן ביחד עם קשישים נוספים בני גילם.

איך נראה השבוע של דייר בנוה שלו

פותחים את הבוקר בכיף

במחלקה הסיעודית אנו פותחים את הבוקר עם פעילות גופנית נמרצת ובריאה, המותאמת באופן אינדיבידואלי לכל דייר ומגבלתו הרפואית. לאחר מכן ממשיכים לנושאי אקטואליה ומתעדכנים בכל מה שקורה בחדשות באותו היום, מבצעים תרגילים העוזרים לגירוי חושי ומסיימים עם פעילות מהנה המשתנה בכל יום כמו לדוגמה אפייה, יצירה, משחקי מחשב, משחקי שולחן ועוד. 

סדר השבוע של הדיירים במחלקת הדיור התומך מעשיר גם הוא, וגדוש בפעילויות כיפיות ותכנים מהנים המותאמים לדיירים. בימים ראשון עד רביעי הדיירים נהנים מחוג הפעלה בתנועה, ובימי חמישי מתרגילי פיזיותרפיה החיוניים לגוף בריא והרגשה טובה. לאחר מכן מדברים ודנים בנושאי אקטואליה וכותרות היום שמככבות בחדשות, ועוברים לפעילויות מעשיות כמו אפייה, חידונים ושעשועונים, משחקי מחשב וטאבלט ועוד.

מבלים בנעימים בשעות אחה”צ  

גם בשעות אחרי הצהריים הדיירים במחלקות נהנים ממגוון של פעילויות חברתיות המשתנות בכל יום, ומותאמות לכל מחלקה ולדיירים בה. בין ההפעלות ניתן למצוא משחקי כדור, סיפורים קצרים, משחק בינגו קבוצתי, האזנה למוסיקה אהובה באופן פרטני, צפייה בסרטונים ושירים וכמובן ההפעלה המיוחדת והאהובה ביותר על כולם – ערבי שירה בציבור עם זמרים מקצועיים.

נוה שלו – בית איכותי, חם ומחבק עם חיי חברה עשירים ומגוונים

אנו מבינים כי הצורך של קשישים שהגיעו לגיל השלישי סובב בעיקר סביב חיי חברה ופעילויות מגוונות, לכן אנו מכינים עבור הדיירים שלנו בכל שבוע מערך פעילויות שונה ומיוחד בו כל אחד מהם יכול לקחת חלק, תוך כדי בילוי וחוויה משותפת עם חבריהם במחלקה.

ניתן לומר כי מהלך היומיום בבית האבות שלנו הוא כמו נופש מהנה וכיפי – הדיירים מתגוררים בחדרים מאובזרים ומשופצים בסטנדרט מלונאי, ונהנים בכל יום מאווירה כפרית ורגועה, חוגים ופעילויות מעשירות, חיי חברה פעילים ומלאים וכמובן יחס אישי וחם מהצוות המטפל שנמצא בבית האבות 24 שעות ביממה. 

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מבית אבות באווירה משפחתית הממוקם בלב ליבה של העיר פתח תקווה, ולמצוא את הפתרון האידיאלי לסביבה חברתית ונעימה עבור יקירכם. מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

יפה גולן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות