בית אבות בפתח תקווה המקום המושלם בשביל ההורים

מחפשים בית אבות בפתח תקווה? כיום פתח תקווה נחשבת לאחת הערים המרכזיות ביותר בארץ, היא מכילה לא מעט מקומות מסחר, שיכולים להתאים לאוכלוסיית הגיל השלישי. כולנו עתידים להגיע לבית אבות, מאחר ובשלב מסוים אנו נתקשה לבצע פעולות יומיומיות או לחילופין, נחוש בדידות וריקנות, בשל השהייה הארוכה בבית. לכן במקרים מסוג זה, יש צורך לבחור בבית אבות איכותי ומקצועי, שיוכל לספק את כל התנאים האידיאליים ביותר. אנו בבית האבות נוה שלו, הממוקם בפ”ת, מספקים את התנאים המושלמים עבור הגיל השלישי. אנו מכילים מספר מחלקות שונות, בהתאם למצב הבריאותי של הדייר ומבטיחים לספק מגוון רחב של פעילויות חברתיות, חוגים ופעילויות העשרה. בית האבות שלנו ממוקם במקום שקט אך מרכזי, המספק קרבה לכבישים מרכזיים, כך שניתן למקום בקלות ובמהירות ובמידת הצורך להסיע את הדייר לבית חולים תוך זמן קצר בלבד.

בית אבות בפתח תקווה – על מה חשוב להקפיד?

היום ניתן למצוא מספר בתי אבות שונים, הממוקמים בפתח תקווה, אך החוכמה היא כמובן לבחור את בית האבות המקצועי והאידיאלי ביותר. בין אם מדובר על הורה או חבר קרוב, בכל מקרה, חשוב לדאוג לו לבית אבות ברמה הגבוהה ביותר. אנו בבית האבות נוה שלו מספקים יחס אישי ואדיב לכל הדיירים, לצד ההשקעה בפעילויות החברתיות והתרבותיות שלנו. אנו מציעים סוגים שונים של מחלקות, במטרה להעניק לכל דייר את היחס והטיפול האידיאליים ביותר עבורו. מחלקת דיור תומך למשל, מיועדת עבור קשישים עצמאיים, שאינם זקוקים לסיוע בפעולות היומיומיות שלהם. לעומת זאת, המחלקה הסיעודית מיועדת עבור קשישים סיעודיים, שאינם מצליחים להסתדר בכוחות עצמם. כמו כן, קיימת מחלקה מיוחדת לצורך הבראה והתאוששת מניתוח או ממחלה קשה, אשר מעניקה יחס אישי ומשפחתי לכל מטופל.

בית אבות בפתח תקווה – טיפים לבחירה נבונה

אחד הפרמטרים שחשוב לבחון מראש, הוא רמת הוותק והניסיון של בית האבות. רק בית אבות מוכר וידוע, בעל וותק וניסיון של שנים בתחום, יוכל לספק את היחס המקצועי והאדיב ביותר עבור הדיירים. מעבר לכך, חשוב לבדוק מהן הפעילויות השונות שבית האבות מציע ומסוגל לספק עבור הדיירים שלו.

אין ספק כי המטרה היא לבחור בבית אבות אשר מוכן להשקיע ולספק מגוון עצום של פעילויות שונות, כמו למשל, ערבי שירה בסגנונות שונים, הרצאות בתחומים שונים, חוגים מגוונים, טיולים אטרקטיביים, ארוחות מגוונות ומזינות ופעילות חברתיות הכוללות ציון ימי ההולדת של הדיירים, פעילויות “על האש” וכמובן ציון של חגים ומועדים. 

אנו בבית האבות נוה שלו הממוקם בפתח תקווה, מספקים לכל הדיירים שלנו את התנאים האידיאליים ביותר, בהתאם למצב הגופני שלהם. בזכות היותנו בית אבות קטן ובוטיקי, אנו מסוגלים לספק יחס אישי ומשפחתי לדיירים. אנו מקפידים על מגוון רחב של פעילויות חברתיות ותרבותיות, לצד שירותי ניקיון, שירותי כביסה, שירותי מספרה, פיזיותרפיה וכדומה. מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר – 03-3728605

שינוי גודל גופנים
ניגודיות