החלמה/הבראה לאחר שיקום

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים אשר זקוקים למקום חמים ומשפחתי על מנת לעבור את תקופת ההחלמה לאחר ניתוח או מחלה קשה. יש לזכור כי גם לאחר השחרור מבית חולים במצב הדורש שיקום, יש צורך לעבור כברת דרך על מנת לחזור לבריאות איתנה. אין ספק כי בגיל השלישי הגוף מחלים ומשתקם לאט יותר, ולכן יש צורך בסביבה תומכת, שתוכל לסייע לקשיש לחזור לעצמו. לא כל אחד מסוגל לחזור מבית החולים לחיים הקודמים שלו, מאחר ולא פעם יש צורך בהשגחה רפואית או בפיזיותרפיה בתדירות גבוהה. לכן במקרים מסוג זה, כדאי להכיר את בית האבות הפרטי נוה שלו, המספק שירות מותאם לצורך החלמה/הבראה לאחר שיקום

החלמה/הבראה לאחר שיקום – למי זה יכול להתאים?

קשישים רבים מוצאים את עצמם במצב מעורער ופגיע לאחר שחרור מבית חולים שיקומי, מאחר ולא פעם הם אינם מסוגלים לשהות בביתם ללא השגחה צמודה. מדובר על מצב מורכב, המצריך לא מעט התעסקות מצד הילדים, אשר נאלצים לסעוד את הוריהם ולדאוג לכל הצרכים שלהם. אך יש לזכור כי ברוב הפעמים מדובר על ילדים שנמצאים בעיצומו של מרוץ החיים. לכן לא תמיד יש להם מספיק זמן פנוי על מנת להעניק להורים שלהם את תשומת הלב הדרושה להם. לכן במקרים מסוג זה, כדאי לשקול את האופציה של מעבר לבית אבות לקבלת שירות מותאם לצורך הבראה לאחר שיקום, מאחר ומדובר על הפתרון האידיאלי ביותר הן עבור הקשיש.

החלמה/הבראה לאחר שיקום – נקודות חשובות שכדאי לדעת מראש

כדאי לזכור כי קשישים רבים זקוקים לתמיכה וסיוע לאחר שחרורם מבית החולים השיקומי, מאחר ולא פעם הם משתחררים משם למרות שהם עדיין אינם עצמאיים לחלוטין. לכן שהייה בבית אבות פרטי המספק שירות מותאם לצורך החלמה או הבראה לאחר שיקום, יכולה להוות את הפתרון המושלם ביותר למצב. בצורה כזו, ניתן ליהנות מיחס חם ואישי, טיפולי פיזיותרפיה לפי הצורך וכמובן השגחה רפואית צמודה. כדאי לזכור כי מדובר למעשה על תקופה שיכולה להיחשב בתור תקופת ניסיון בבית האבות, מאחר ולא פעם מדובר על קשישים שמבינים את היתרונות של השהות במקום ולכן בוחרים להישאר בבית האבות לאחר ההחלמה. יש לזכור כי לא מעט קשישים חשים תחושות של בדידות ודכדוך בחיי היומיום שלהם, לכן מעבר לבית אבות איכותי ומושקע יכול להוות שינוי חיובי עבורם. זוהי דרך נפלאה ליהנות מאינטראקציה חברתית, פעילויות העשרה שונות וכמובן טיפול מסור ומקצועי לכל אורך הדרך.

אנו בבית האבות נוה שלו מציעים שירות ייעודי ומותאם עבור קשישים הזקוקים להחלמה או הבראה לאחר שיקום מניתוח או ממחלה קשה. אנו מספקים השגחה רפואית ברמה הגבוהה ביותר, טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים וכמובן מגוון רחב של פעילויות חברתיות ותרבויות, שהקשיש מוזמן לקחת בהם חלק. מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ התקשרו עכשיו למספר – 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות