מצבים תפקודיים: סיעודי זמני

הגוף שלנו מזדקן ומשתנה עם השנים, ללא שום קשר לרצונות ולהעדפות שלנו. ניתן לראות את תהליך ההזדקנות אצל ההורים שלנו, כאשר הזמן נותן את אותותיו ומקשה על חיי היומיום שלהם. כאשר אחד מההורים מגיע למצב סיעודי זמני, בעקבות החלמה ממחלה, ניתוח או פציעה, הוא יזדקק לטיפול רפואי מתאים, לצד טיפול תומך וצמוד. בית אבות מקצועי ומנוסה יכול להוות את הפתרון המושלם למצב, מאחר והצוות המקצועי במקום מיומן ומנוסה בטיפול במצבים מסוג זה. באמצעות טיפול יעיל ומקצועי, תוכלו להבטיח את החלמתו בצורה המהירה ביותר ולסייע לו לחזור לשגרת החיים מוקדם ככל הניתן.

אנו בית אבות נוה שלו נשמח לסייע להורים או לאנשים היקרים שלכם, הנמצאים במצב סיעודי זמני. אנו מספקים בית חם לכל מי שזקוק לזמן להחלים ולהשתקם, כתוצאה מפציעה או מחלה. צוות העובדים שלנו מנוסה ומקצועי וישמח לסייע ליקיריכם בכל שלבי השיקום, עד לחזרה המיוחלת לשגרת החיים שלהם. אנו ממוקמים במיקום מרכזי ושקט בפתח תקווה, המאפשר גישה נוחה לכביש המהיר ומבטיח הגעה מהירה וקלה מכל חלקי הארץ.

 

מה חשוב לדעת לגבי מצב סיעודי זמני?

מצב סיעודי זמני עלול לאפיין כל קשיש, שזקוק לטיפול והשגחה רפואית לאחר אשפוז ממושך. יש לזכור כי קצב ההחלמה של הגוף יורד עם השנים, לכן פציעה או מחלה שמצריכה החלמה מהירה בגיל צעיר, תצריך הרבה יותר זמן וסבלנות בגיל מבוגר. קשיש שעבר פציעה או ניתוח, זקוק לרוב לזמן החלמה ממושך, לכן הוא יזדקק להשגחה רפואית ולסיוע בביצוע פעולות יומיומיות בסיסיות, כגון רחצה, אכילה, מעבר משכיבה לישיבה, ניידות והיכולת להתלבש ולהתפשט. מצב סיעודי זמני מוגדר בתור מצב שבו חלה התדרדרות במצבו של הקשיש באופן זמני בלבד, מאחר ולאחר תקופת החלמה והתאוששות, הוא יוכל לחזור לשגרת חייו. רוב בתי החולים משחררים את הקשישים לביתם בתום תקופת האשפוז, מבלי לתת את הדעת לצורך שלהם בסיוע בביצוע פעולות בסיסיות. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ להעביר את הקשיש לבית אבות סיעודי, לצורך החלמה ושיקום.

מהם היתרונות של בית אבות בהתמודדות עם מצב סיעודי זמני?

חלק מהמשפחות מעדיפות לשכור את שירותיו של מטפל סיעודי צמוד, אך יש לזכור כי בית האבות יוכל לספק לכם פתרון מקיף ומקצועי יותר. בית אבות המכיל מחלקת החלמה והבראה יוכל להבטיח לכם את הטיפול המסור והמקצועי ביותר בקשיש, בזכות הצוות המיומן והמנוסה במקום. במקום שהקשיש יהיה מבודד בביתו, הוא יוכל ליהנות מכל היתרונות של בית האבות ולזכות באיכות חיים גבוהה יותר. בית האבות מספק מגוון רחב של פעילויות העשרה שונות, לצד פעילויות תרבותיות, כגון הצגות, הופעות והרצאות. כמו כן, בית האבות יוכל לספק לקשיש מעטפת שירותים מקיפה, בהתאם לצרכים שלו.

בנוסף לעיתים בחיים מצב זמני הופך לקבוע כמו גם סיטואציות  בהם המסגרת הזמנית מטיבה רבות עם הקשיש וכלן מתקבלת החלטה להפוך את השהות לקבועה. ניסיוננו מלמד כי במקרים רבים מעבר קשיש למסגרת עוטפת אשר מספקת ונותנת מענה לצרכים מחייה את מצבו המנטלי והרגשי של הקשיש ולכן שהות מתוכננת לזמן קצר משתנה לשהות קבועה.

מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות