בית אבות לעצמאיים

ההחלטה על מעבר אל דיור מוגן ותומך עבור קשישים עצמאיים נובעת לרוב מהרצון שלהם להיחשף אל סביבה חברתית ומהנה, לעומת מגורים בגפם בביתם הפרטי. בית אבות לעצמאיים נועד במיוחד עבור אותם קשישים המעוניינים לקיים חיי תרבות עשירים, ולבלות את מהלך יומם בפעילויות חברתיות מהנות מגוונות.

אנו בנוה שלו מציעים מחלקה ייעודית עבור קשישים עצמאיים המחפשים בית חם ומחבק, באווירה משפחתית שמחה וצוות מסור שעומד לרשותם בכל שעה במהלך היום. למה דווקא אנחנו? הנה כמה חוזקות שאנו מתגאים בהם, שיסייעו לכם לקל את ההחלטה הטובה ביותר עבור יקירכם:

מיקום

בית האבות שלנו נמצא במיקום מרכזי בלב שכונה שלווה במרכז העיר פתח תקווה. הדיירים נהנים מגישה נוחה ומהירה לכל מקום, ויחד עם זאת נהנים משקט ושלווה בכל שעות היום. גם עבור המבקרים קיימת גישה נוחה אל בית האבות, המגיעים ברכבים פרטיים יוכלו ליהנות מחנייה חופשית או לחילופים להגיע באמצעות בתחבורה ציבורית נוחה.

ניסיון

נוה שלו פעיל למעלה מ-35 שנה, נתון המעמיד את בית האבות שלנו כאחד מבתי האבות הוותיקים שקיימים בפתח תקוה. הודות לניסיון רב בתחום, אנשי המקצוע והרפואה שלנו הם מן השורה הראשונה. כך תוכלו להיות רגועים כי יקיריכם נמצאים כל העת תחת השגחה מקצועית, וזוכים לסביבה מוגנת ובטוחה מסביב לשעון, בנוסף בית האבות שלנו נמצא בפיקוח של משרד הבריאות והרווחה. 

חיי חברה עשירים

כפי שהוזכר בהתחלה, בית אבות המיועד לקשישים עצמאיים נועד להעניק להם חיי חברה עשירים ופעילויות חברתיות מהנות. הצוות המסור שלנו מקיים בכל יום פעילויות העשרה ופנאי בהם הדיירים לוקחים חלק פעיל, כמו חוגי תנועה, יצירה, דיונים קבוצתיים, טיולים קבוצתיים, צפייה בסרטים ועוד מגוון פעילויות נוספות המתעדכנות באופן קבוע.

נוסף על כך, אנו מקיימים שיתופי פעולה קהילתיים בפרויקטים התנדבותיים המעצימים את החוויה התרבותית של הדיירים, ומעניקים סיפוק והנאה עבור הקשישים והמתנדבים.

בית חם ואוהב

כדי שכל דייר ירגיש בבית במהלך שהותו בבית האבות, החדרים במחלקת הדיור התומך מותאמים על פי צרכיו של כל דייר, כך שיעניקו לו את תחושת החמימות והחוויה הביתית שהוא זקוק לה. הדיירים שלנו נהנים מחדרים מרווחים, מאובזרים ונוחים הכוללים גם כמה פריטים אישיים המעצימים את הרגשת השייכות. צוות התפעול המסור שלנו ישלים לדיירים את החוויה של שהות נעימה, יעמוד לצידם וילווה אותם בכל בקשה וצורך. 

מתוך הבנה כי ההחלטה על מעבר לבית אבות אינה פשוטה עבור בני המשפחה הקרובה, אנו מעניקים ליווי ותמיכה בכל עניין גם עבור המשפחה התומכת. אנו מאמינים כי הצלחה של התהליך כרוכה בשיתוף פעולה ומענה לצרכים של הדייר ובני משפחתו כאחד, כך שהשהות תהיה הרבה יותר נעימה ורגועה לכולם. 

מעוניינים לדעת יותר? רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו למספר 03-3728605 ונשמח לעזור לכם.

אמיר גדות
שינוי גודל גופנים
ניגודיות